Kapcsolat
ÁSZF
Bejelentkezés
Regisztráció
Kezdőlap
X
IDS 609W
FirstMile ipari switch, 6x10/100BaseTX+3x1000BaseX SFP, 2 x alarm, duál DC PSU, DIN sín, -40 ~ +75°C

Részletek
X
Gazelle S5028i-2GF-4GF-HIP/D
Raisecom L2 moduláris menedzselhető ipari switch, 2xGE SFP uplink+4xGE SFP, 2xAC/DC PSU, -40~85°C

Részletek
X
Gazelle S5028i-2GF-8GE-HIP/D
Raisecom L2 moduláris menedzselhető ipari switch, 2xGE SFP uplink+8xGE RJ45, 2xAC/DC PSU, -40~85°C

Részletek
X
ISW-104-MM-SC
LinkEasy ipari switch,1xGE MM 850nm+4x10/100/1000BaseTX, duál DC bemenet, DIN sín, -40~+85C

Részletek
X
NR50-WS24M
CME ipari AC/DC tápegység, 90~264VAC/127-380VDC bemenet, 24VDC kiemene, digit kijelző, 50W

Részletek
X
OnAccess201R-W 020SC
FirstMile ipari média konverter, 1x10/100BaseTX+1x100BaseFx 20km,dual DC PSU,DIN rail, -40~+75C

Részletek
X
IMC-GE-SFP
LinkEasy ipari média konverter, 1x10/100/1000BaseTX+1xGE SFP,10~58V DC PSU,DIN rail, -40~+85C

Részletek