Kapcsolat
ÁSZF
Bejelentkezés
Regisztráció
Kezdőlap
X
FPC-SCU-FCU-SM-2M-D
Duplex patch kábel 2 x FC/UPC + 2 x SC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 9/125 LSZH, 2 m

Részletek
X
FPC-SCU-FCU-SM-5M-D
Duplex patch kábel 2 x FC/UPC + 2 x SC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 9/125 LSZH, 5 m

Részletek
X
FPC-SCU-FCU-SM-10M-D
Duplex patch kábel 2 x FC/UPC + 2 x SC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 9/125 LSZH, 10 m

Részletek
X
FPC-SCU-FCU-SM-15M-D
Duplex patch kábel 2 x FC/UPC + 2 x SC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 9/125 LSZH, 15 m

Részletek
X
FPC-SCU-FCU-SM-20M-D
Duplex patch kábel 2 x FC/UPC + 2 x SC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 9/125 LSZH, 20 m

Részletek
X
FPC-STU-SCU-OM3-2M-D
Duplex patch kábel 2 x ST/UPC + 2 x SC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 50/125 OM3 LSZH, 2 m

Részletek
X
FPC-STU-SCU-SM-2M-D
Duplex patch kábel 2 x ST/UPC + 2 x SC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 9/125 LSZH, 2 m

Részletek