Kapcsolat
ÁSZF
Bejelentkezés
Regisztráció
Kezdőlap
X
RAX711 (Rev.B) Rack Mount Kit for 1 unit
Szerelőkészlet 1 x RAX711(B) switch 19" rack-be szereléséhez

Részletek
X
ISCOM2110-19RM
Szerelőkészlet ISCOM2110EA-MA switch 19" rack-be szereléséhez

Részletek
X
ISCOM2110-PWR-19RM
Szerelőkészlet ISCOM2110EA-MA-PWR switch 19" rack-be szereléséhez

Részletek
X
RAX711 (Rev.B) Rack Mount Kit for 2 unit
Szerelőkészlet 2 x RAX711(B) switch 19" rack-be szereléséhez

Részletek
X
RAX711-19RM
Szerelőkészlet RAX711 switch 19" rack-be szereléséhez

Részletek
X
USFP-Gb/S1-D-R
SFP module, 1.25G, 15km, 1310nm FP; RX sensitivity: <-21 dBm; TX power: -10~-3 dBm; LC; DDMI, RoHS

Részletek
X
USFP-03/S1-D-R
SFP module 155M, 15km, 1310nm FP; RX sensitivity: <-34 dBm; TX power: -15~-8 dBm; LC; DDMI, RoHS

Részletek