Kapcsolat
ÁSZF
Bejelentkezés
Regisztráció
Kezdőlap
X
SFP-GE-BX20-U
LinkEasy BIDI SFP modul, 155M~1.25G, 1310/1550nm, 20km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció, LC

A kompatibilitás a rendelés leadása előtt opcióként megadható

Részletek
X
GPB-3524L-L2CD
Gigalight BIDI SFP modul, 1.25G, 1310/1550nm, 20km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció, LC

A kompatibilitás a rendelés leadása előtt opcióként megadható

Részletek
X
GPB-3424L-L2CD
Gigalight BIDI SFP modul, 1.25G, 1310/1490nm, 20km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció, LC

A kompatibilitás a rendelés leadása előtt opcióként megadható

Részletek
X
GPB-3424L-L2CD-C
Gigalight BIDI SFP modul, 1.25G, 1310/1490nm, 20km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció, LC Cisco

A kompatibilitás a rendelés leadása előtt opcióként megadható

Részletek
X
GPB-3503L-L2CD
Gigalight BIDI SFP modul, 155M, 1310/1550nm, 0-20km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció, LC csatl

A kompatibilitás a rendelés leadása előtt opcióként megadható

Részletek
X
GPB-5303L-L2CD
Gigalight BIDI SFP modul, 155M, 1550/1310nm, 0-20km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció, LC csatl

A kompatibilitás a rendelés leadása előtt opcióként megadható

Részletek
X
GPB-3403L-L2CD
Gigalight BIDI SFP modul, 155M, 1310/1490nm, 0-20km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció, LC csatl

A kompatibilitás a rendelés leadása előtt opcióként megadható

Részletek