Kapcsolat
ÁSZF
Bejelentkezés
Regisztráció
Kezdőlap
X
GP-3124-L2CD
Gigalight SFP modul, 1.25G, 1310nm, 20km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció

A kompatibilitás a rendelés leadása előtt opcióként megadható

Részletek
X
GP-3103-L2CD
Gigalight SFP modul, 155M, 1310nm, 20km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció

A kompatibilitás a rendelés leadása előtt opcióként megadható

Részletek
X
GP-3124-L2TD
Gigalight SFP modul, 1.25G, 1310nm, 20km távolság, -40~85 ipari hőm. tart., DDM funkció

A kompatibilitás a rendelés leadása előtt opcióként megadható

Részletek
X
GP-3103-L2TD
Gigalight SFP modul, 155M, 1310nm, 20km távolság, -40~85 ipari hőm. tart., DDM funkció

A kompatibilitás a rendelés leadása előtt opcióként megadható

Részletek
X
GP-3103-L4CD
Gigalight SFP modul, 155M, 1310nm, 40km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció

A kompatibilitás a rendelés leadása előtt opcióként megadható

Részletek
X
GP-3124-L4CD
Gigalight SFP modul, 1.25G, 1310nm, 40km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció

A kompatibilitás a rendelés leadása előtt opcióként megadható

Részletek
X
GP-3148-02CD
Gigalight SFP modul, 2.125G/2.5G, 1310nm, 2km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció

A kompatibilitás a rendelés leadása előtt opcióként megadható

Részletek