Kapcsolat
ÁSZF
Bejelentkezés
Regisztráció
Kezdőlap
X
GigaC-HDC-1x12MMPO-12xLCU-OM3-E
GigaConnect 1x12 apa MPO/PC - 12 LC/UPC mini kazetta, OM3, Elite Loss, GigaC-HD-1U-12 kerethez

Részletek
X
GigaC-FOH-1x8FMPO-4xLCU-OM3-E-1M
GigaConnect 1x8 anya MPO - 4xDuplex LC /UPC OM3 multimódusú Harness kábel, 20m, Elite Loss

Részletek
X
GigaC-HDC-1x12MMPO-12xLCU-SM1-E
GigaConnect 1x12 apa MPO/PC - 12 LC/UPC mini kazetta, monomódusú, Elite Loss,GigaC-HD-1U-12 kerethez

Részletek
X
GigaC-FOP-2x12FMPO-2x12FMPO-OM3-E-8M
GigaConnect 1x12 anya MPO - 1x12 anya MPO OM3 multimódusú Patch kábel, 8m, Elite loss

Részletek
X
GigaC-HDC-2x12MMPO-24xLCU-OM3-E
GigaConnect 2x12 apa MPO/PC - 24 LC/UPC mini kazetta, OM3, Elite Loss, GigaC-HD-1U-4 kerethez

Részletek
X
GigaC-FOP-2x12FMPO-2x12FMPO-OM3-E-10M
GigaConnect 1x12 anya MPO - 1x12 anya MPO OM3 multimódusú Patch kábel, 10m, Elite loss

Részletek
X
GigaC-HDC-2x12MMPO-3x8FMPO-OM3-E
GigaConnect 2x12 apa MPO/PC - 3x8 anya MPO/PC mini kazetta, OM3, Elite Loss, GigaC-HD-1U-12 kerethez

Részletek